O firmie Vitapur Group

Wszystko, co robimy, robimy z pasją i przekonaniem, że możemy zaoferować naszym klientom tylko to, co najlepsze. Tworzymy produkty dla lepszej jakości życia. Dzięki wysokiej jakości produktom gospodarstwa domowego wspieramy ludzi, aby żyli lepiej i zdrowiej.

 

NASZE WARTOŚCI

WYSOKI POZIOM JAKOŚCI PRODUKTÓW I USŁUG.
Podążamy jasno określoną ścieżką tworzenia produktów, które zapewniają satysfakcję klienta i najlepszą wartość dla jego pieniędzy. Dążymy do odpowiedzialnych relacji z naszymi klientami i zwracamy szczególną uwagę na produkty innowacyjne i wysokiej jakości. Nie idziemy na żadne kompromisy, jeśli chodzi o jakość. Oferujemy tylko produkty, które spełniają najwyższe kryteria jakości.

KLIENT JEST KRÓLEM.
Największą uwagę zwracamy na klienta - jego potrzeby i życzenia. Słuchamy każdego z jego życzeń i staramy się znaleźć sposób, aby spełnić je w jak największym stopniu. Znajduje to odzwierciedlenie we wszystkich procesach sprzedaży - zakupie, dostawie i reklamacji.

PRZEKRACZAMY OCZEKIWANIA KLIENTÓW.
Chcemy przekraczać oczekiwania naszych klientów, dlatego obiecujemy tylko to, co wierzymy, że możemy dostarczyć, a być może naciskamy na więcej niż klient oczekuje.

Kontakt

Vitapur GmbH
Koschaftstrasse 38,
9020 Klagenfurt nad Wörthersee
Austria
ATU63666713

Informacje: info@vitapur-home.pl